مشاوره برنامه تمرینی بدنسازی

برنامه بدنسازی

اگر چندین برنامه بدنسازی  مختلف را امتحان کرده‌اید و نتیجه نگرفته‌اید، جای درستی آمده‌اید، عصر مکمل یار شما خواهد بود.

مربیان عصر مکمل ، برنامه بدنسازی  را از شاگردان خود بین 40 هزار تومان تا 50 هزار تومان دریافت می‌کنند، ولی شما تنها 25 هزار تومان پرداخت می‌کنید!

با یک برنامه بدنسازی حرفه ای ، زمان رسیدن به هدفتان، حداقل سه برابر سریع‌تر خواهد شد،

بزرگان بدنسازی اعتقاد دارند که یک برنامه تمرینی حرفه ای مناسب، نقش بسیار پررنگتری از انواع داروها و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار بازی می‌کند،

شما با یک برنامه تمرین بدنسازی  علمی و دقیق، جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند بسیاری از مکمل‌های بدنسازی غیر ضروری، زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت، هزینه‌های روحی و…) را خواهید گرفت

با پشتیبانی کامل توسط مربیان و تیم عصر مکمل ، تفاوت یک برنامه بدنسازی  کاملا حرفه ای را خواهید دید. شما با یک شرکت تخصصی ارائه دهنده برنامه تمرینی روبرو هستید. پس خیالتان راحت باشد…

اگر شما هم به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در بدنسازی هستید، وقت خود را برای انجام حرکات و برنامه‌های تمرینی اشتباه تلف نکنید. پیشنهاد ما استفاده از برنامه‌های بدنسازی می‌باشد که توسط مربیان حرفه‌ای طراحی و آماده شده است، برنامه های بدنسازی، برنامه‌های غذایی و دوره هایی که مختص سیستم بدنی و عضلانی شما طراحی شده، نه برنامه های تمرینی عمومی که به همه ورزشکاران ارائه می‌شود! برنامه‌هایی که توسط افرادی طراحی شده است که “علم برنامه نویسی بدنسازی” را به شکل آکادمیک و هم چنین عملی و کاربردی کسب کرده‌اند.

شما فقط در کنار یک مربی حرفه‌ای و باتجربه می‌توانید یک دوره بدنسازی حرفه‌ای را طی کنید. چه هدف شما طی کردن یک دوره بدنسازی حجم باشد، چه دوره بدنسازی خشک، چه شما یک بدنساز مبتدی باشید و یا حتی حرفه ای. یک مربی بر اساس هدف تمرین، بدنسازی و ورزش، شما را راهنمایی خواهد کرد. این هدف می‌تواند دوره بدنسازی و یا فقط یک رژیم غذایی لاغری و یا فیتنس باشد، می‌تواند جهت افزایش وزن و چاقی، حجم و یا بادی بیلدینگ باشد، می‌تواند دوره بدنسازی فوتبال بوده و یا هر ورزش دیگر…

نوشتن یک برنامه بدنسازی نیاز به داشتن تخصص‌های مختلف و دانش خاصی است. برای مثال یک مربی حرفه‌ای بدنسازی می‌بایست شناخت صحیح و کافی نسبت به انواع عضلات و ماهیچه‌ها، نقش هر یک، انواع ساختارهای بدنی و استخوانی، ضعف‌های بدنی و شیوه برطرف کردن آن، کیفیت بافت ماهیچه‌ها و افزایش چگالی آن، نقش موارد غذایی و معدنی در رژیم‌های غذایی و غیره را داشته باشد. هم چنین باید عادات غذایی و روحی شما را بداند تا بر اساس آن‌ها، بهترین تصمیم‌گیری و طراحی را برای شما انجام دهد.

دریافت برنامه از سایت عصر مکمل به چه شکی است؟

اگر تازه شروع به این رشته ورزشی کرده اید پشنهاد ما این است که برنامه های تمرینی  آقایان و یا برنامه تمرینی بانوان ماه اول تا سوم که در همین سایت نوشته شده است را استفاده نماید تا بدن شما آماده شود و بعد از اتمام دوره به این بخش وارد شوید.(حتما رعایت شود )

مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما توسط فرم تهیه شده و طی کردن مراحل بعد آن از شما دریافت می‌شود.
مربیان عصر مکمل  مشخصات شما را بررسی خواهند کرد و در صورت نیاز، به شکل تلفنی توضیحات تکمیلی را از شما دریافت خواهند کرد.

بر اساس نوع و سابقه ورزشی شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و …،  در هر دوره دو تا پنج برنامه بدنسازی مخصوص شما طراحی خواهد شد. هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می‌شود، این که شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.

هر برنامه بدنسازی ، به شکل کاملا مجزا و انحصاری مخصوص هر ورزشکار طراحی می‌شود.

بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس‌العمل بدنی شما، در صورت نیاز برنامه تمرین شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه‌ی بدنسازی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود. این یک فرآیند بسیار مهمی است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد که کمتر بین مربیان، مرسوم است.

در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، از طریق ایمیل و تلفن، از شما پشتیبانی خواهد شد.

در صورت نیاز، برنامه استفاده از مکمل‌های مجاز ورزشی برای شما طراحی خواهد شد.

برنامه ای که توسط کادر تخصصی عصر مکمل نوشته میشود فقط برنامه تمرینی می باشد.

راهنمایی و پشتیبانی شما

طبیعتا در هر دوره تمرینی ، برای هر ورزشکار سوالات و مشکلات خاصی به وجود می‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد. بسیار مشاهده شده است که متاسفانه تعدادی از مربیان، حمایت لازم را از ورزشکار انجام نداده و فقط در صورت گرفتن برنامه بدنسازی خصوصی، به سوالات آن فرد با حوصله پاسخ خواهند داد.

به همین دلیل، مربیان سایت عصر مکمل از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل راهنما و مشاور شما خواهند بود.

مربیان بدنسازی ، در هر دوره ثبت نامی در صورت نیاز به شکل حضوری، تلفنی و هم چنین ایمیل  به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهند داد.

برنامه بدنسازی

مراحل ثبت نام و دریافت برنامه تمرینی بدنسازی:

فرم تهیه شده را پر نمایید. هم چنین در این فرم، نوع برنامه بدنسازی درخواستی خود را نیز انتخاب فرمایید.

پس از کلیک بر روی دکمه “ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد” در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را  از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید.
رمز دوم کارت بانکی شما باید فعال باشد، هم چنین از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب، امکان پرداخت وجه وجود دارد.
پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، مربیان و کارشناسان طی 24 ساعت با شما تماس گرفته و نام و مشخصات شما در لیست انتظار رفته، پس از 7 تا 10 روز کاری، برنامه تمرین بدنسازی (بر اساس نوع انتخاب شما) برای شما ایمیل و یا تلگرام شده و شما می‌توانید برنامه خود را دریافت و دانلود نمایید.

سوالات :

پس از ثبت و پرداخت برنامه بدنسازی، چه زمانی طول می‌کشد که برنامه‌ها برای من ارسال شود؟

باتوجه به این که تحلیل، طراحی و بررسی نهایی هر برنامه توسط مربیان بین 2 تا 3 ساعت زمان خواهد برد، شما پس از ثبت برنامه و پرداخت آن، در صف انتظار رفته و بر اساس نوبت و اولویت ثبت برنامه، بین 5 تا 7 روز کاری برنامه توسط  مربیان طراحی و ارسال خواهد شد. هم چنین ارسال برنامه به شکل تلفنی نیز به شما اطلاع داده می‌شود.

آیا برنامه‌های تمرینی ورزشی و بدنسازی و هم چنین برنامه رژیم غذایی، از پیش آماده شده است و یا برای هرکس به شکل مجزا طراحی می‌شود؟

همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه‌های تمرین بدنسازی، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل‌های غذایی کاملا به شکل اختصاصی و بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه‌های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما طراحی و ارائه خواهد شد. این که شما نیاز به یک دوره  بدنسازی مبتدی دارید یا دوره حرفه ای، دوره بدنسازی حجم، دوره بدنسازی فیتنس و یا دوره خشک و یا حتی این که این دوره مخصوص بانوان است یا آقایان کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی شده و توسط مربیان، بررسی و نهایی خواهد شد.

در صورت وجود مشکل و یا سوال قبل از ثبت درخواست و یا پس از آن، باید چه کار کنم؟

مربیان از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل، راهنما و مشاور شما خواهند بود.

هم چنین در صورت این که قبل از ثبت نام، سوال و یا نظری دارید، می‌توانید از بخش نظرات کاربران ، پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود

فرم دریافت برنامه تخصصی

فرم برنامه تمرینی تخصصی

  • هدف ورزشی

  • اطلاعات تکمیلی

  • لطفاً یک مقدار بین 14 و 60 را وارد نمایید .
  • لطفاً یک مقدار بین 30 و 180 را وارد نمایید .
  • لطفاً یک مقدار بین 1 و 7 را وارد نمایید .
  • در صورت تمایل، اطلاعات تکمیلی زیر را به سانتیمتر وارد نمایید (این اطلاعات اجباری نیست، ولی به کیفیت طراحی برنامه شما کمک خواهد کرد):

  • در صورت تمایل، عکس خود را وارد نمایید. برای راحتی بیشتر، می‌توانید عکس بدون سر خود، ولی تمام قد را ارسال نمایید (ارسال عکس اجباری نیست، ولی به کیفیت طراحی برنامه شما کمک خواهد کرد) (هنگام انتخاب عکس و ارسال، بسته به حجم عکس شما، امکان دارد جهت ورود کمی زمان ببرد. لطفا صبور باشید)

  • جدا کننده بخش

  • قیمت: 25,000 تومان